Smart Lipo

Smart Lipo Nedir?

smart-lipo-1024x843 Smart LipoSmart lipo ile istenilen bölgedeki yağlarınızdan kurtulurken fazla deri sarkmaları da giderilmiş olur. Bir seans ile fazla kilolarınızdan, kollar, yüz ve yanak bölgenizdeki tombulluktan kurtulabilirsiniz. Tüm bu işlemleri liposuction ve genel anestezi  olmadan, bıçak altına yatmadan gerçekleştirebilirsiniz. Smartlipo işlemi ile istenilen bölgedeki yağlar giderilirken fazla deri sarkmaları da giderilmiş olur.  

Smart Lipo uygulamalarında liposuction sonrasındaki etki hiç yok denilebilecek seviyededir. Lokal anestezi ile uygulanmaktadır. Ameliyat kesisi, kanama, morarma olmaması tercih edilmesinde en başlıca nedenlerdendir. Bu uygulamanın rahatsız edici çatlaklar ve de selülit tedavisinde de çok başarılı sonuçlar yarattığı bilinmektedir. İyileşme süreci oldukça kısa ve rahatlıkla geçmektedir.

Smart Lipo Hakkında Merak Ettikleriniz

 

  • Smart lipo nasıl bir uygulamadır?

 

Smart Lipo, temel olarak lazer ışığı ile doğrudan yağ hücresi zarının patlatılması prensibine dayanır. Cerrahi bir müdahale değildir. Ameliyatsız ve kesi yapılmadan uygulanan bir işlemdir.

 

  • Smart lipo hangi bölgelerde kullanılmaktadır?

 

Smart lipo ile sizi rahatsız eden tüm bölgelerde, kollar, yanaklar, sırt, basen, karın, bel, diz, bölgeleri başta olmak üzere sizi rahatsız edici tombulluklardan tek bir uygulama ile kurtulmanız mümkün. Bu uygulama vücutta hemen hemen tüm bölgelerde etkili, kesin çözüm vermekte bilhassa bel – basen, yüz – gıdı, karın – bacak bölgelerinde çok başarılı neticeler elde edilmiş ve hasta memnuniyeti yüksek uygulamadır.

 

  • Smart lipo sonrası nasıldır?

 

Smart lipo ile günlük yaşamınızda, sosyal aktivite ve çalışma planınız etkilenmez.İşlem sonrasında çok kısa süreli bölgesel korse kullanmanız yeterli olacaktır. İşlem sonrasında kısa sürede çoğunlukla aynı gün ve ertesi gün günlük yaşantınızı rahatlıkla sürdürebilmektesiniz.

 

  • Smart Lipo Uygulaması ne kadar zamanda uygulanmaktadır?

 

Smartlipo uygulama süresi uygulanacak bölge ve alana göre, 30 dakika veya 1 saat sürmektedir.

 

  • Smart lipo’nun etkisini ne zaman görebilirim?

 

Bu uygulama esnasında lazer yalnızca yağ hücrelerine etki göstermekte, damar ve sinirler üzerinde etkisi olmamaktadır.Uygulama sonrası etkisi hemen belli olmaktadır. Ortalama 2 ay sonrasında kesin sonucu vermektedir.

 

  • Smart lipo’nun amacı nedir?

 

Smart lipo temel olarak üç amaç için uygulanır.

  1. Bölgesel yağ fazlalıklarının giiderilmesi,
  2. Gevşek yada sarkık olan cilt dokusunun sıkılaştırılması ve gerilmesi,
  3. Terleme tedavisi amacıyla koltuk altı uygulamaları