Gıdı İnceltme

Gıdı Germe

gidi-inceltme Gıdı inceltme

Gıdı inceltme işlemi, çene altının daha gergin ve estetik görünümünü saplar, Estetik ameliyatlarda tüm işlemler aslında birbirine koordineli gider. Bazen, uygulama yapılacak ise kombine yapılması daha sağlıklı sonuç vereceğinden bu şekilde tercih edilmesi sağlanmalıdır.

 

Güzellik önemli. Yaşlanmaya da bağlı gıdı da sarkmalar olmaktadır.Orta yaşlara kadar kilosu olmayan kişilerde dahi ilerleyen yaşlarda sarkma ve yağlanmalar izlenmektedir. Hemen hemen herkesin karşılaşabileceği bu durumda Lazer lipoliz uygulaması devreye girerek ameliyatsız kısa süreli çözüm elde edilmesine katkı sağlayacaktır.

 

Güzelliğimiz için yaptırdığımız tüm dokunuşlar mutlu eder ve kişinin öz güveninin artırır. Yaşımızın ilerlemesi ile aynı zamanda bölgesel kilo artışları da izlenmektedir. Çoğunlukla diyet yaparak 5-10 kilo vermiş hastalarda dahi yanak , boyun , gıdı, çene, ense gibi bölgeler de incelme sağlanamadığı gözlemlenmiştir. Bu durumlarda bu bölgelerde yağlanmadan kaynaklı sarkmalar görülmektedir.

Gıdı İnceltme Hakkında Merak Ettikleriniz

Ameliyatsız bir biçimde boyun kısmındaki bu yağlardan çok kısa sürede kurtulmak ve sonuçlandırmak gıdı inceltme işlemi ile oldukça kolaydır. Gıdı inceltme sedasyon ile lokal anestezi altında yapılmaktadır. Kulakların hemen yanından minik delikler kanlı ile girilerek, lazer ucu ile yağlar eritilerek Ameliyat sonrası hastada 1-2 gün bandaj mutlaka olmalıdır. 2-3 gün süreli şişlik ve morarmalar sonrasında tamamen yok olmaktadır. Ameliyat sonrasında bandaj kullanılması tavsiye edilmektedir.

 

Genç ve güzel bir görünüm elde edilmektedir. Estetik cerrahide birden çok yöntem ve uygulamalar mevcuttur. Bazen ameliyatsız uygulamalar ile de çok başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Küçük dokunuşlar ile büyük başarılar ve mutlu hastalar sağlanmaktadır. Çoğu zaman kombine işlemler yapılabilmektedir. Hastanın ihtiyaçlarına göre doğal görünümden uzaklaşmadan sihirli dokunuşlar sıklıkla sağlanmaktadır. Estetik cerrahide asıl başarı ameliyat değil yapılan müdahalenin çok sade ve doğal olması kişinin yüzü veya vücudu ile orantılı olmasına önem verilmelidir. Ameliyatsız işlemlerin tercih edilmesi iyileşme sürecinin olmaması kişilerin kısa süreli günlük yaşantılarına devam edebilmeleridir.