Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız Burun Düzeltme

ameliyatsiz-burun-estetigi Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız Burun Estetiği

Tüm estetik ameliyatlarda olduğu gibi, burun estetiği için de ameliyatsız yöntemler araştırılmaktadır. Günümüzde bu amaçla kişiye özel uygulamalar ve bazı lazerler ile konbine edilerek kullanılmaktadır.

Burun ucunu aşağı çeken kasların bu uygulamalar ile düzeltilmesi ve burun sırtındaki kemerin yine bu uygulamalar ve lazerler yarıdımıyla düzeltilmesi, bir çok hastada  başarılı sonuçlar sağlayabilir.

Lazerler, burun ucunun inceltilmesi, burun deri kalınlığının azaltılması derisinin kalitesinin arttırılması ve burun cildindeki damarsal bozukluklar ile renk değişikliklerin düzeltilmesinde uygun hasta seçimi ve doğru planlama ile çok başarılı sonuçlar sağlayabilmektedir.

Bir diğer uygulama ise, ameliyatsız olarak tanıtılmakla birlikte, lokal anestezi altında uygulanan, kıkırdakların cerrahi olarak diseke edildiği ve burun ucunun sırta doğru iple askılandığı basit bir uygulamadır. Bu yöntem burun ucunu kaldırmak için seçilmiş vakkalarda çok uygun olabilir.

Tüm estetik uygulamalarda olduğu gibi, başarılı sonuçlar doktorunuzun tecrübesi ve kullandığı malzemelerin kalitesi ile doğru orantılıdır.

Ameliyatsız Burun Estetiği